top of page

15 листопада TOP RUNNERS TALKS запрошує всіх на зустріч з Сергієм Величко (Sergey Velichko) — першим українським бігуном-любителем, який подолав усі 6 марафонів серії World Marathon Majors!
 

Навіщо бігати марафони, як це робити любителю, що таке World Marathon Majors і про що організатори найвідоміших у світі марафонів ніколи не напишуть в офіційних релізах — Сергій поділиться власним досвідом та відповість на запитання (готуйте список :))!
 

Плануєте поїздку на мейджор-марафон або ж просто марафон за кордоном – не пропустіть можливість дізнатися про приховані деталі та секрети, які краще знати наперед. Додатковий бонус – можливість побачити медалі усіх мейджор-марафонів та, звичайно, найголовнішу нагороду — унікальну медаль Six Star Finisher!

Abbott World Marathon Majors — найвідоміша серія забігів у світі. Марафони, які входять у серію: Бостонський, Лондонський, Берлінський, Чиказький, Нью-Йоркський та Токійський — вважаються одними з найзначиміших шосейних забігів. Щорічно у них беруть участь більше 200 000 бігунів, а кількість глядачів нараховує мільйони.

TOP RUNNERS TALKS — мотивуючі та пізнавальні зустрічі з цікавими співрозмовниками у гостинному Star Burger (Хрещатик, 7/11)!

Вартість участі 50 гривень.
Кількість місць обмежена — онлайн-реєстрація є обов'язковою.
Для членів клубу New Balance Top Runners реєстрація безкоштовна (промокод можна отримати на тренуванні)!

8
9
7
5
1
6
2
3
4
bottom of page